26. 6. 2017 11:48:17

Napsali o nás...

V souvislosti s olomouckým půlmaratonem, který se konal 24.6., vyšel o naší společnosti článek v Olomouckém Deníku.

Olomouc – Dokáží potisknout téměř cokoli a kilometry trati sobotního půlmaratonu by se bez jejich značení už neobešly. Olomoucká firma  Grapo, která již deset roků spolupracuje s organizátory běžeckých závodů RunCzech, vytiskla během let už 46 kilometrů těchto ukazatelů. Pro představu je to například vzdálenost z olomouckého Horního náměstí až do Vyškova.

Osmdesát centimetrů vysoké látkové poutače pravidelně běžci vídají podél trati. „Pro půlmaraton tiskneme na speciální textil, který se jmenuje Flag. Každý rok vytvoříme asi sedm kilometrů tohoto značení. Jsme rádi, že pro takto prestižní závod zpracováváme takovou zakázku právě v Olomouci,“ řekla jednatelka reklamní společnosti Grapo Barbora Králíková.

Jejich traťové značení však neslouží pouze pro olomoucký závod. Organizátoři jej používají i při dalších maratonech a půlmaratonech. „Poskládají ho do košů a převezenou na další půlmaraton, kde ho instalují znovu. Díky speciálnímu dírkovanému materiálu na něm nejsou vidět sklady, je nehořlavý, vodoodpudivý a když se vypne, vypadá zase jako nový,“ vysvětlila Barbora Králíková.

Zakázka pro Mattoni 1/2Maraton je však jen jedním z mnoha zajímavých projektů, které v Grapu vznikají. Reklamní společnost dokáže pro své zákazníky vytisknout či potisknout téměř cokoli. „Neexistuje materiál, který bychom nepotiskli. Maximální rozměr deskového materiálu, jenž zvládneme potisknout, je dvakrát tři metry až do tloušťky šesti centimetrů.  Materiál může být i zvlněný, nemusí být rovný. Maximální šíře materiálů v roli je pět metrů a délka je nekonečná,“ doplnila Barbora Králíková.

Své možnosti zatím otestovali na zakázce, která byla dlouhá několik desítek metrů. „Největší reklama, kterou jsme u nás vytvořili, visela přes všechna patra budovy RCO v Olomouci. Byla dlouhá zhruba šedesát metrů,“ dodala na závěr Barbora Králíková. (krk) 

Naše práce

IKEA
Obchodní domy

Český olympijský výbor
Olympijský festival

Prague International Marathon
Závody RunCzech

Heineken
Golf Kšírovka

Windmöller & Hölscher
Velkoformátová loga

nolimits
Fitcentrum NOlimits

Möbelix
Roadshow Truck

Plzeňský Prazdroj
DJ pult Barrak

ČSOB
Inspirace Praha

Decasport
Decathlon Košice

Nutrend
3D logo na budově

Heineken
Strongbow Relax

Jacobs Douwe Egberts
Piazza d’Oro

Plzeňský Prazdroj
Birell kolo

Plzeňský Prazdroj
DJ pult Stone

Brazzale Moravia
La Formaggeria - ČB

Novinky

Decathlon v Letňanech !

18. 4. 2018 10:09:35

V této novince jsme pro Vás připravili časosběrné video z instalace obřího světelného panelu na právě probíhající rekonstrukci obchodního domu Decathlon v Praze Letňanech. Uvnitř příspěvku na vlastní oči uvidíte, jak nám jde práce od ruky a není pro nás žádný problém tento 20 metrový panel perfektně nainstalovat :)

eXcelentní DJ pult

1. 3. 2018 14:49:29

Web Sign Invention pochválil naši práci - DJ pult pro Plzeňský Prazdroj.

Napsali o nás...

26. 6. 2017 11:48:17

V souvislosti s olomouckým půlmaratonem, který se konal 24.6., vyšel o naší společnosti článek v Olomouckém Deníku.

Duhový paprsek

23. 6. 2017 13:58:12

V soutěži o nejlepší signmakingovou realizaci za rok 2016 naše firma převzala hned dvě ocenění.

Technolog | Produkční

4. 1. 2017 15:01:29

Hledáme nového kolegu do našeho týmu na pozici technologa-produkčního. Zajímavá a rozmanitá práce pro technicky zaměřené nadšence. Více informací uvnitř příspěvku ..

Přejeme krásné Vánoce !

20. 12. 2016 8:31:09

Firma GRAPO s.r.o. děkuje všem zaměstnancům a obchodním partnerům za výbornou spolupráci v uplynulém roce a přeje úspěšný rok 2017 ! Ať vánoční svátky přinesou do vašich domovů štěstí, pohodu a spoustu krásných okamžiků.

Andrův stadion v novém

23. 11. 2016 8:43:30

Andrův stadion má nový vstupní portál. Jako poctu mecenáši .. Místo nevýrazné pamětní desky na zdi stadionu, majestátní brána. Fotbalový stadion, který nese název po mecenáši olomouckého sportu Josefu Androvi tak nyní dostal okázalý vstupní portál

S Aresem to jde lépe !

23. 11. 2016 8:39:46

Úspora času ve výrobě je jedním z možných faktorů, jak zefektivnit výrobní proces a jak snížit náklady. Pořízením UV digitálních tiskových strojů se u společnosti GRAPO projevil výrazný výkonnostní efekt a bylo nutné řešit časově navazující konečné opracování materiálů

Nová tisková UV monstra

23. 11. 2016 8:33:19

Tímto s radostí oznamujeme, že jsme do naší produkce úspěšně zařadili nové technologie značky VUTEk, konkrétně modely GS5000R a GS3250. Tyto velko-formátové UV tiskárny patří v současné době k tomu nejlepšímu, co může reklamní produkce nabídnout

Další technologie

UV tisk

Expresní tisk

3D fréza a laser

Instalace

Reklamní produkce

Kovovýroba

Sublimační tisk

Světelná reklama

Vyberte si svého obchodníka

Naše čísla

Dnes vytištěno m2

Dnes odpracovaných hodin

Najeté km na instalacích

Aktivní komunikace s klienty