Sublimační tisk

Detail technologie

Sublimační tiskSublimační tisk

Sublimační tisk je jedinečná technologie, kterou uplatňujeme zejména při tisku na textilní materiály. Díky spojení s digitálním velkopnošným tiskem a průběžným termolisem jsme schopni vytvořit fotorealistickou tiskovou produkci pro účely velkoplošné reklamy, textilního či oděvního designu.

Pomocí sublimačního tisku vám vytvoříme kvalitní velkoplošnou a fasádní reklamu, vlajky, bannery, transparenty, reklamní stany a zastřešení, markýzy, a mnohá další. Samozřejmostí jsou také interiérové aplikace jako například textilní fototapety, prezentační a výstavní systémy, reprodukce obrazů, závěsy, ubrusy nebo sportovní dresy. Všechny tyto materiály a produkty jsme schopni tisknout v maximální šíři 300 cm, což nám zajišťuje efektivní produkci bez limitů!

Hlavní výhody sumblimačního tisku :

  • extrémní odolnost vůči oděru a chemickým látkám
  • nízká hmotnost a vysoká pevnost používaných materiálů
  • produkty lze prát i chemicky čistit
  • zdravotní a ekologická nezávadnost
  • speciální povrchové i hloubkové úpravy materiálů
  • vodoodpudivé, nešpinivé, nehořlavé

Související reference

AUGUSTIN AURELIUS
Strahovský klášter

Mc TREE
Festival DATART Life!

IKEA
Obchodní domy

Český olympijský výbor
Olympijský festival

Prague International Marathon
Závody RunCzech

Jacobs Douwe Egberts
Piazza d’Oro

Hypoteční banka
Rebranding poboček

Novinky

Montážník reklamy

25. 1. 2023 13:35:22

Nebaví tě jednotvárná práce u stroje, jsi zručný a máš řidičák? Pak je tato nabídka možná právě pro tebe. Neváhej a pošli životopis, rádi tě pozveme k nám a řekneme si více na osobní schůzce.

A10-Skymaster

16. 3. 2021 12:18:26

Výroba atypické reklamy je naší specialitou, spokojenost zákazníka naší prioritou. Věděli jste však, že se technologická divize, vedená jednatelem společnosti, panem Radimem Králíkem, úspěšně zabývá vývojem a produkcí speciálních RC modelů bojových letadel ? Tento projekt opravdu zaslouží velkou pochvalu !

CANON Océ COLORADO

16. 1. 2019 21:39:44

GRAPO představuje zbrusu novou velkoplošnou roll-to-roll tiskárnu CANON Océ COLORADO 1640 ve své produkci, využívající nejnovější technologii UV-gel. Jsme z ní doslova nadšeni ! Chcete vědět víc ?

Signmaking v kostele

27. 6. 2018 12:50:12

Naše společnost má za sebou celou řadu projektů, které využívají digitální UV tisk v kulturním prostředí. Tentokrát jsme si poradili s vitráží pro kostel svatého Ducha ve Starém Městě u Uherského Hradiště

Decathlon v Letňanech

18. 4. 2018 8:09:35

Připravili jsme pro Vás časosběrné video z instalace obřího světelného panelu v rámci rekonstrukce obchodního domu Decathlon v Praze Letňanech. Uvnitř příspěvku uvidíte, jak nám jde práce pěkně od ruky a 20 metrový macek visí cobydup !

eXcelentní DJ pult

1. 3. 2018 13:49:29

Společnosti GRAPO se znovu povedl krásný kousek. Z jejích dílen na světlo světa, či spíše do světel reflektorů, vyšel DJ pult promující pivo eXcelent. Za pochvalu děkujeme a těšíme se na další kousky

Olomoucký půlmaraton

26. 6. 2017 9:48:17

V souvislosti s olomouckým půlmaratonem, který se konal 24.6., vyšel o naší společnosti článek v Olomouckém Deníku. Více informací v příspěvku.

Duhový paprsek

23. 6. 2017 11:58:12

V soutěži o nejlepší signmakingovou realizaci za rok 2016 naše firma převzala hned dvě ocenění.

Přejeme krásné Vánoce !

20. 12. 2016 7:31:09

Firma GRAPO s.r.o. děkuje všem zaměstnancům a obchodním partnerům za výbornou spolupráci v uplynulém roce a přeje úspěšný rok 2017 ! Ať vánoční svátky přinesou do vašich domovů štěstí, pohodu a spoustu krásných okamžiků.

Andrův stadion v novém

23. 11. 2016 7:43:30

Andrův stadion má nový vstupní portál. Jako poctu mecenáši .. Místo nevýrazné pamětní desky na zdi stadionu, majestátní brána. Fotbalový stadion, který nese název po mecenáši olomouckého sportu Josefu Androvi tak nyní dostal okázalý vstupní portál

S Aresem to jde lépe !

23. 11. 2016 7:39:46

Úspora času ve výrobě je jedním z možných faktorů, jak zefektivnit výrobní proces a jak snížit náklady. Pořízením UV digitálních tiskových strojů se u společnosti GRAPO projevil výrazný výkonnostní efekt a bylo nutné řešit časově navazující konečné opracování materiálů

Nová tisková UV monstra

23. 11. 2016 7:33:19

Tímto s radostí oznamujeme, že jsme do naší produkce úspěšně zařadili nové technologie značky VUTEk, konkrétně modely GS5000R a GS3250. Tyto velko-formátové UV tiskárny patří v současné době k tomu nejlepšímu, co může reklamní produkce nabídnout

Další technologie

UV tisk

Expresní tisk

3D fréza a laser

Instalace

Reklamní produkce

Kovovýroba

Světelná reklama

Vyberte si svého obchodníka

Naše čísla

Dnes vytištěno m2

Dnes odpracovaných hodin

Najeté km na instalacích

Aktivní komunikace s klienty