NEJEN PODSVĚTLENÉ LOGO PRO BP STAVBY

24.01.2023

Klient BP Stavby se na nás obrátil s požadavkem na výrobu a dodání polepů, značení kanceláří a atypického loga do zasedací místnosti. Po nejedné osobní konzultaci a vzorování bylo zvoleno nestandardní provedení, které se neslo celou realizací. 

Pro polepy byly zvoleny pískované folie, které byly potištěny UV digitálním tiskem. Motivem pro potisk byly reálné data klienta a tak každý z dodaných polepů je unikátní a vyrobený přímo na míru každé z kanceláří. 

Součástí dodávky byly velkoformátové obrazy vyrobené z ohýbaného dibondu s polepem PVC folií s matnou laminací. Data pro tisk byla opět dodána klientem. Obrazy byly vyrobeny dle přesného plánu v rozměrech až 3 x 1,5 metru. 

Další a nejikoničtější částí této realizace bylo dodání na míru vyrobeného podsvětleného loga. Logo bylo vyrobeno tak, aby korespondovalo s dalším vybavením zasedací místnoti. Tyto prvky byly vyrobené panem Janem Dostálem z Fe plechu tl. 6mm se speciálním nátěrem. Pro zajištění maximálního souladu všech prvků v místnosti jsme použili laserový výpalek ze stejného materiálu s totožnou povrchovou úpravou. Výpalek byl následně osazen LED moduly a speciální lištou pro zabránění úniků světla. 

Poslední částí realizace bylo dodání a instalace LCD displeje Samsung s podporou Samsung Business APP pro jednoduché nahrávání obsahu přímo z telefonu do displeje. 

Použité technologie

Fotogalerie

Není malých či velkých zakázek.

V oblasti výroby reklamy máme více než 25 let praktických každodenních zkušeností. Jsme rádi, když se k nám zákazníci vracejí, za kvalitou naší práce si stojíme. Pro výrobu máme skvěle vybavené prostory i zkušený tým.