Instalace a montáže

Jsme společnost GRAPO, specializující se na výrobu světelné a nesvětelné reklamy, a opět jsme dokázali svoji kvalitu a profesionální přístup při nedávné realizaci pro našeho klienta HANÁK Nábytek v Praze Popůvky. Tato zakázka nejen zdůraznila naše schopnosti v oblasti reklamního průmyslu, ale také potvrdila naši schopnost splnit i ty nejnáročnější...

V rámci již dlouhodobé spolupráce se umělec Jiří David obrátil na firmu GRAPO s jeho projektem, ve kterém bylo nosnou myšlenkou vytvořit vizualizaci fonetického záznamu hlasu Václava Havla "Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí".

Další z našich atypických a precizně zpracovaných DJ pultů, tentokrát pro klienta Plzeňský Prazdroj. DJ pult navazuje na vizuální podobu klubu Stoun především podsvícením, které mění svou barevnost dle potřeb klubu.

S výrobou DJ pultů se nám doslova roztrhl pytel! Tentokrát jsme pro Plzeňský Prazdroj vyrobili velmi netradiční produkt - masivní DJ pult komplet z poctivého železa, ocelových plechů a prutů.

Obchodní řetězec Decathlon reprezentuje inovativní obchodní značku přinášející potěšení z pohybu všem sportovcům. GRAPO pro tohoto významného klienta pravidelně vyrábí a instaluje vnější značení nových a stávajících prodejen. Vždy se jedná o velmi komplexní zakázku, kde napřímo jednáme a spolupracujeme se stavebními firmami.

Dostali jsme možnost podílet se na realizaci velké výstavní expozice. Tato je věnovaná 900. výročí založení premonstrátského řádu, se zvláštním zřetelem na země Koruny české a Strahovský klášter, v němž výstava pobíhá. Jednotlivé prostory kláštera jsme přetvořili v unikátní galerii s množstvím nevšedních detailů.