Jsme GRAPO a jsme tu pro Vás

25+ let bohatých zkušeností ve výrobě reklamy

Více než 150 000 realizovaných zakázek

70+ pracovníků pro Vás vytváří skvělé produkty

Vlastní výrobní technologie pod jednou střechou

A kdo vlastně jsme? GRAPO je největší "vodvaz" v dějinách reklamní a produkční tvorby s více než 25 letou zkušeností a praxí ve výrobě reklamy se sídlem v Olomouci a obchodním zastoupením v Praze. Disponujeme vlastními tiskovými a produkčními technologiemi. Zaměřujeme se na velkoformátový digitální UV tisk a signmaking, vyrobíme Vám světelnou reklamu, informační systémy, polepíme Vaše dopravní prostředky, zhotovíme a naistalujeme, co jen si budete přát. Chcete vyniknout mezi ostatními predátory na trhu? Ať už máte nějakou představu nebo ne, pomůžeme Vám s realizací! Přímo zde na našem webu si můžete vybrat konkrétního obchodníka a domluvit si schůzku nebo zvolte email jako formu komunikace.

My, v co nejkratší možné době, Vaši poptávku zpracujeme a připravíme cenovou nabídku. Grafické studio pak vytvoří jedinečný návrh, případně 3D vizualizaci. Velkou výhodou také je, že všechny vytvořené práce elektronicky archivujeme, což nám umožňuje rychlou výrobu i dodání dalších kusů výrobků dle Vaší potřeby. Společnými zájmy našich kolegů a spolupracovníků jsou znalosti, inovace a kreativita. Máme za sebou řadu úspěšně provedených zakázek. Neustále posouváme naše hranice a touha být ve všem nejlepší nás žene kupředu. Nejednou nám naše kvality dopomohly k získání ocenění např. za nejlepší POP a POS produkt, 3D reklamu, aj. Neváhejte nás proto kontaktovat! Těšíme se na možnou spolupráci s Vámi.

Společnost GRAPO dlouhodobě udržuje certifikaci ISO 9001 a ISO 14001. Pojištění odpovědnosti za případnou škodu na celou produkci společnosti je samozřejmostí.