Reference

Práce nás baví. Neustále posouváme naše hranice a touha být ve všem nejlepší nás žene kupředu. Zavolejte, i pro Vás rádi vyrobíme vše, co potřebujete.


Na Vaši poptávku obratem připravíme cenovou nabídku. Naše grafické studio pak vytvoří návrh či 3D vizualizaci. Zakázku po schválení vyrobíme, dodáme a nainstalujeme v požadovaném termínu. Podklady elektronicky archivujeme, proto jsme kdykoliv schopni zakázku zopakovat.

U této realizace jsme vytvořili věrohodný model komplexu dvou budov, který vyniká precizností a detailností. Náš model, v měřítku 1:100, je mistrovským kouskem v oblasti modelářství.

Jsme společnost GRAPO, specializující se na výrobu světelné a nesvětelné reklamy, a opět jsme dokázali svoji kvalitu a profesionální přístup při nedávné realizaci pro našeho klienta HANÁK Nábytek v Praze Popůvky. Tato zakázka nejen zdůraznila naše schopnosti v oblasti reklamního průmyslu, ale také potvrdila naši schopnost splnit i ty nejnáročnější...

Společnost GRAPO se mimo jiné specializuje na výrobu a instalaci inovativních reklamních řešení. Nedávno jsme dokončili projekt pro restauraci Bounty Rock Café v Olomouci, kde jsme instalovali světelné T-Flexové rámy, které jsou vynikajícím způsobem, jak zviditelnit vaši provozovnu.

V rámci již dlouhodobé spolupráce se umělec Jiří David obrátil na firmu GRAPO s jeho projektem, ve kterém bylo nosnou myšlenkou vytvořit vizualizaci fonetického záznamu hlasu Václava Havla "Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí".

Klient BP Stavby se na nás obrátil s požadavkem na výrobu a dodání polepů, značení kanceláří a atypického loga do zasedací místnosti. Po nejedné osobní konzultaci a vzorování bylo zvoleno nestandardní provedení, které se neslo celou realizací.

Společnost SULKO se na nás obrátila s požadavkem na dodávku světelných log a dalšího označení do nového showroomu v Praze.

Při příležitosti zimních Olympijských her 2018 v Pchjongčchangu se v Brně a Ostravě konaly Olympijské festivaly, které navštívilo více než 250.000 sportovních fanoušků.

Unikátní projekt, na jehož počátku byl jeden oprýskaný lodní kontejner... Na jeho konci stojí vymazlený roadshow truck, který bude v rámci propagačních akcí křižovat Českou republiku i Evropu.

ČSOB Inspirace je otevřený prostor, který nabízí zázemí všem, kteří hledají zábavu či inspiraci. Přijďte se podívat do Ehlenova domu na Jungmannově náměstí v Praze.

Moderní síť fitness klubů Nolimits přináší zcela jedinečné pojetí tréninku. Jedinečné mělo být také řešení reklamy a značení provozoven.

Další z našich atypických a precizně zpracovaných DJ pultů, tentokrát pro klienta Plzeňský Prazdroj. DJ pult navazuje na vizuální podobu klubu Stoun především podsvícením, které mění svou barevnost dle potřeb klubu.

S výrobou DJ pultů se nám doslova roztrhl pytel! Tentokrát jsme pro Plzeňský Prazdroj vyrobili velmi netradiční produkt - masivní DJ pult komplet z poctivého železa, ocelových plechů a prutů.

Tohle byla naše skvělá premiéra. Pro klienta Heineken a jeho partnera, taneční klub Radost FX v Praze, jsme na klíč vyrobili tento luxusní DJ pult, který je ozdobou hlavní stage podniku.

S klientem Prague International Marathon spolupracujeme od roku 2006. Délka této spolupráce však mnohem lépe vynikne v počtu kilometrů než roků. Pro účely závodů RunCzech, které PIM pořádá, jsme totiž vytiskli už 46 kilometrů reklamy!

Původní poptávka od klienta sice zněla "polepit zapůjčené modulární panely veletržního stánku", protože se ale jednalo o klienta vystavujícího vysoce kvalitní zboží a inovativní technologie, nabídli jsme i my prémiové a inovativní řešení výstavního stánku, odlišení se od konkurence a v dlouhodobém měřítku i úsporu nákladů klienta.

Obchodní řetězec Decathlon reprezentuje inovativní obchodní značku přinášející potěšení z pohybu všem sportovcům. GRAPO pro tohoto významného klienta pravidelně vyrábí a instaluje vnější značení nových a stávajících prodejen. Vždy se jedná o velmi komplexní zakázku, kde napřímo jednáme a spolupracujeme se stavebními firmami.

Společnost Čedok se ve spolupráci s námi rozhodla pro kompletní osazení pobočkové sítě digitálními LCD panely od společnosti Samsung. Čedok tak plně využívá výhod, které nabízí námi instalované řešení.

Magistrát města Olomouce nás oslovil s poptávkou na výzdobu centra města, jejíž téma znělo "Olomouc - město květin" . I když se jednalo o velmi netypický projekt, s touto výzvou jsme si poradili a představy zadavatele jsme zdárně naplnili. Realizace měla probíhat již na jaře 2020, ale pandemie a s ní spojená opatření práce zastavily. Naštěstí se...