SVĚTELNÉ TEXTILNÍ OBRAZY PRO BOUNTY ROCK CAFÉ

17.03.2023

Společnost GRAPO se mimo jiné specializuje na výrobu a instalaci inovativních reklamních řešení. Nedávno jsme dokončili projekt pro restauraci Bounty Rock Café v Olomouci, kde jsme instalovali světelné T-Flexové rámy, které jsou vynikajícím způsobem, jak zviditelnit vaši provozovnu.

Textilní světelné obrazy jsou unikátním a moderním způsobem, jak prezentovat svou značku. Tento druh obrazů je vyroben z hliníkových profilů T-Flex, do kterých se vypíná potištěný prosvětlovací textil. Textil je opatřený motivy, které jsou tisknuty s vysokou kontrastností, což umožňuje získat vynikající efekt, když jsou rámy osvětleny. Jedinečnou vlastností T-Flexových rámu je, že lze vypnout a vyměnit textil bez nutnosti rozebírat celou konstrukci. Rámy jsou osazené LED moduly s trafem přímo uvnitř takže k provozu stačí pouze přívod elektřiny.

Použité technologie

Fotogalerie

Není malých či velkých zakázek.

V oblasti výroby reklamy máme více než 25 let praktických každodenních zkušeností. Jsme rádi, když se k nám zákazníci vracejí, za kvalitou naší práce si stojíme. Pro výrobu máme skvěle vybavené prostory i zkušený tým.