Světelná reklama

Společnost GRAPO se mimo jiné specializuje na výrobu a instalaci inovativních reklamních řešení. Nedávno jsme dokončili projekt pro restauraci Bounty Rock Café v Olomouci, kde jsme instalovali světelné T-Flexové rámy, které jsou vynikajícím způsobem, jak zviditelnit vaši provozovnu.Textilní světelné obrazy jsou unikátním a moderním způsobem, jak...

V rámci již dlouhodobé spolupráce se umělec Jiří David obrátil na firmu GRAPO s jeho projektem, ve kterém bylo nosnou myšlenkou vytvořit vizualizaci fonetického záznamu hlasu Václava Havla "Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí".

Klient BP Stavby se na nás obrátil s požadavkem na výrobu a dodání polepů, značení kanceláří a atypického loga do zasedací místnosti. Po nejedné osobní konzultaci a vzorování bylo zvoleno nestandardní provedení, které se neslo celou realizací.

Společnost SULKO se na nás obrátila s požadavkem na dodávku světelných log a dalšího označení do nového showroomu v Praze.

ČSOB Inspirace je otevřený prostor, který nabízí zázemí všem, kteří hledají zábavu či inspiraci. Přijďte se podívat do Ehlenova domu na Jungmannově náměstí v Praze.

Moderní síť fitness klubů Nolimits přináší zcela jedinečné pojetí tréninku. Jedinečné mělo být také řešení reklamy a značení provozoven.

Tohle byla naše skvělá premiéra. Pro klienta Heineken a jeho partnera, taneční klub Radost FX v Praze, jsme na klíč vyrobili tento luxusní DJ pult, který je ozdobou hlavní stage podniku.

Realizace světelného kastlového nápisu s technologií Black and White plexiskla. Tento typ plexiskla umožňuje vytvoření nezvyklého efektu odlišného ve dne a v noci.