NOVÝ SHOWROOM PRO SULKO PRAHA

11.01.2023

Společnost SULKO se na nás obrátila s požadavkem na dodávku světelných log a dalšího označení do nového showroomu v Praze. 

Celá realizace byla výzvou jelikož umístění log bylo realizováno na vyvýšené konstrukci, která byla následně obložena trvanlivým mechem. K zajištění co nejlepšího vizuálního efektu byla po dohodě s klientem zvolena technologie výroby 3D samostatných světelných log z materiálu LED block 30 mm. Z tohoto materiálu byla vyrobena samostatná světelná písmena osazená světelnými LED moduly uvnitř těchto písmen. Díky tomu září celá hmota písmene.

Následná instalace byla provedena na distancích tak, aby bylo možné písmena dokonale obložit mechem. Součástí instalace byla také dodávka UV digitálně potištěných kartáčovaných dibondů s ohybem a pak dalších menších i větších tiskovin, LED panelu Samsung do zasedací místnosti, plexisklových log atp. 

Použité technologie

Fotogalerie

Není malých či velkých zakázek.

V oblasti výroby reklamy máme více než 25 let praktických každodenních zkušeností. Jsme rádi, když se k nám zákazníci vracejí, za kvalitou naší práce si stojíme. Pro výrobu máme skvěle vybavené prostory i zkušený tým.