Světelná reklama, díky které budete vidět

Proč si pořídit světelnou reklamu od nás

 • atypická výroba světelné reklamy od jednoho kusu,
 • kompletní realizace od návrhu přes výrobu, montáž a zapojení,

 • realizace kdekoli v České republice díky síti partnerů,

 • 30 let zkušeností s realizací světelné reklamy,

 • nejnovější trendy technologií a materiálů vhodných pro světelná loga,

 • poradenské a servisní služby pro zákazníky

Nabízené typy světelné reklamy

 • světelná loga jakékoliv velikosti,
 • světelné panely - obdélníkové či tvarově atypické

 • reklamní světelné pylony,

 • světelné obrazy,

 • 3D světelná písmena,

 • signtechové boxy,

 • světelné menuboardy a výstrče,

 • a cokoliv dalšího, co si budete přát.

Světelná reklama patří k nejefektivnějším. Pracuje pro vás totiž ve dne v noci, ať jde o světelný panel, oboustranné prosvětlené logo nebo 3D světelná písmena.

Chcete zatraktivnit svou prodejnu, firmu? Potřebujete upgradovat nebo renovovat své stávající logo, přidat do interiéru nebo exteriéru vaší firmy světelný box? Zvažujete logo v 3D světelném provedení? Chcete se odlišit - možná byste rádi interiér své prodejny udělali jedinečným díky světelným obrazům?

Pak jste u nás správně. V oblasti světelné reklamy máme 30 let zkušeností a na míru pro vás zhotovíme světelnou reklamu v jakémkoli provedení, barvě či velikosti. Vyrábíme světelná loga, prosvícená písmena, podsvětlené nápisy, světelné obrazy, logoboardy, Signtech boxy a mnohé další typy i atypy na míru.

SVĚTELNÉ LOGO NA MÍRU OD JEDNOHO KUSU

Sníte o jednom malém světelném logu nebo o velkém podsvíceném reklamním pylonu? Díky našemu výrobnímu zázemí a zkušenostem s instalací světelné reklamy v jakýchkoliv podmínkách pro nás není žádné řešení malé, náročné nebo atypické. Rádi vám připravíme originální, i jediný, kus světelného loga nebo panelu na míru.

SVĚTELNÉ PANELY DO EXTERIÉRU I INTERIÉRU

Venkovní světelná reklama má svá specifika a nároky, k její výrobě jsou zapotřebí kvalitní a voděodolné materiály, značkové napájecí zdroje a pravidelný servis. S realizací venkovních světelných log, pylonů a panelů máme léta zkušeností i výrobní prostory.

VLASTNÍ VÝROBNÍ ZÁZEMÍ

Kvalita materiálu a know-how při realizaci hrají u světelné reklamy důležitou roli, aby plnila svou roli a byla dobře viditelná v noci nebo za nepříznivého počasí. Pro nás je díky letitým zkušenostem a know-how vysoká kvalita samozřejmostí. Poradíme si s jakoukoli výzvou a také s jakýmkoliv typem instalace. Máme veškeré potřebné technologie pod jednou střechou a náš tým dokáže navrhnout, vyrobit a dodat jakoukoliv světelnou reklamu dle vašich požadavků v krátkých termínech a z nejmodernějších materiálů. Pokud jsou k zavěšení světelných log zapotřebí nosné ocelové prvky, vyrobíme si je. 

JE LIBO LED TECHNOLOGII ČI JINOU NOVINKU

Baví nás sledovat novinky a trendy jak v oblasti elektra, tak co do různých materiálů.  Aktuálně zákazníci preferují prosvětlení velkých ploch Signtech LED technologií, kdy je v samonosném hliníkovém rámu a konstrukci vypnuta světlovodná fólie a prosvícena pomocí LED.

OD NÁVRHU PO PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ A SERVIS

Naše práce v oblasti světelné reklamy začíná návrhem a končí dodáním na místo a zapojením. Kvalita naší práce a dobrý zákaznický servis je důvodem, proč se k nám zákazníci rádi vracejí. 

Světelná reklama - z našich realizací

Společnost GRAPO se mimo jiné specializuje na výrobu a instalaci inovativních reklamních řešení. Nedávno jsme dokončili projekt pro restauraci Bounty Rock Café v Olomouci, kde jsme instalovali světelné T-Flexové rámy, které jsou vynikajícím způsobem, jak zviditelnit vaši provozovnu.

Společnost SULKO se na nás obrátila s požadavkem na dodávku světelných log a dalšího označení do nového showroomu v Praze.

ČSOB Inspirace je otevřený prostor, který nabízí zázemí všem, kteří hledají zábavu či inspiraci. Přijďte se podívat do Ehlenova domu na Jungmannově náměstí v Praze.

Moderní síť fitness klubů Nolimits přináší zcela jedinečné pojetí tréninku. Jedinečné mělo být také řešení reklamy a značení provozoven.

Tohle byla naše skvělá premiéra. Pro klienta Heineken a jeho partnera, taneční klub Radost FX v Praze, jsme na klíč vyrobili tento luxusní DJ pult, který je ozdobou hlavní stage podniku.