VELMI NÁROČNÝ ROADSHOW TRUCK MÖBELIX 

28.11.2022

Unikátní projekt, na jehož počátku byl jeden oprýskaný lodní kontejner... Na jeho konci stojí vymazlený roadshow truck, který bude v rámci propagačních akcí křižovat Českou republiku i Evropu. 

Plášť kontejneru jsme opískovali, dali jsme mu nový nátěr a plotrované polepy grafikem speciálně uzpůsobené pro žebrovanou strukturu. Skoro celou boční stěnu kontejneru jsme odstranili, konstrukci jsme vyztužili a bok jsme osadili francouzskými okny z polykarbonátu a demontovatelnými schody. Interiér roadshow trucku musí reprezentovat, takže je celý vnitřní prostor obložen dibondovými deskami s polepy, které je možné měnit podle aktuální kampaně, nechybí vinylová podlaha a stropní LED osvětlení. Příčka s dveřmi odděluje prezentační prostor od technické místnosti se zázemím včetně elektrocentrály, díky níž je truck nezávislý na externím přívodu energie. Pomyslnou třešničkou je autoplachta, která roadshow truck chrání při přesunech mezi jeho jednotlivými štacemi. Až Möbelix roadshow dorazí do vašeho města, dobře si truck prohlédněte, protože je MADE BY GRAPO!


Použité technologie

Fotogalerie

Není malých či velkých zakázek.

V oblasti výroby reklamy máme více než 25 let praktických každodenních zkušeností. Jsme rádi, když se k nám zákazníci vracejí, za kvalitou naší práce si stojíme. Pro výrobu máme skvěle vybavené prostory i zkušený tým.