DATART LIFE! MODULATE PREZENTAČNÍ STĚNY

14.09.2022

Původní poptávka od klienta sice zněla "polepit zapůjčené modulární panely veletržního stánku", protože se ale jednalo o klienta vystavujícího vysoce kvalitní zboží a inovativní technologie, nabídli jsme i my prémiové a inovativní řešení výstavního stánku, odlišení se od konkurence a v dlouhodobém měřítku i úsporu nákladů klienta.

Tento systém zástěn (nejen) pro veletržní stánky totiž klientovi neposlouží jen na jedné výstavě, po prezentaci ho stačí jednoduše sbalit, uskladnit a použít na dalších akcích. Stěny jsou navíc variabilní, a tak se mohou použít na jiné výstavní plochy, třeba i menších rozměrů nebo je uspořádat zcela novým způsobem. Nemluvě o možnosti využití stěn jako fotografických pozadí či paravánů na dalších typech akcí či v samotných prostorách firmy. V případě, že se změní vizuál pozadí, konstrukce zůstává a mění se pouze nové textilní potahy

Použité technologie

Fotogalerie

Není malých či velkých zakázek.

V oblasti výroby reklamy máme více než 25 let praktických každodenních zkušeností. Jsme rádi, když se k nám zákazníci vracejí, za kvalitou naší práce si stojíme. Pro výrobu máme skvěle vybavené prostory i zkušený tým.