NEKONEČNÉ METRY A SKVĚLÉ ZÁVODY RUNCZECH

22.09.2022

S klientem Prague International Marathon spolupracujeme od roku 2006. Délka této spolupráce však mnohem lépe vynikne v počtu kilometrů než roků. Pro účely závodů RunCzech, které PIM pořádá, jsme totiž vytiskli už 46 kilometrů reklamy!

To je cesta z olomouckého Horního náměstí až do Vyškova! Zakázky pro PIM zahrnují různé reklamní prvky, které jsou během sezóny k vidění na závodech série RunCzech po celé republice. Jedná se například o oboustranné vlajky, akyprintové desky s matnou laminací, které se zasazují do plotových panelů a oddělují tak tratě od zázemí a prostoru pro fanoušky. Podobnou funkci plní také 80 cm široké textilní bannery z materiálu Mesh Flag. Jsou lehké, nevyžadují profesionální instalaci - pomocí elektrikářských pásek je jednoduše a rychle upevní kdokoli kamkoli a stejně snadno je zase deinstaluje a uskladní do dalšího závodu. Dají se totiž používat opakovaně, dají se prát, když se zmačkají, snadno se vypnou nebo vyvěsí a zase vypadají jako nové. Bannery jsou potištěny technologií přímé sublimace, což zajišťuje stálobarevnost a odolnost motivů. Letos jsme v součtu všech vytištěných bannerů symbolicky překonali délku maratonu. Věříme, že spolupráce bude pokračovat i po mnoho dalších kilometrů (a let).

Použité technologie

Fotogalerie

Není malých či velkých zakázek.

V oblasti výroby reklamy máme více než 25 let praktických každodenních zkušeností. Jsme rádi, když se k nám zákazníci vracejí, za kvalitou naší práce si stojíme. Pro výrobu máme skvěle vybavené prostory i zkušený tým.