Novinky a zajímavosti

Nespíme na vavřínech, stále vyrábíme, potkáváme zajímavé výzvy. A o vše se s Vámi rádi podělíme.

PRÁCE GRAPO, DĚLNÍK V REKLAMNÍ VÝROBĚ

4.8.2023

Hledáme nového kolegu do našeho rostoucího GRAPO teamu na pozici dělník ve výrobě. Nebaví tě stereotyp nebo pásová výroba ? Více informací uvnitř příspěvku !

PŘEMĚNA STRAHOVSKÉHO KLÁŠTERA NA GALERII

16.4.2023

Dostali jsme možnost podílet se na realizaci velké výstavní expozice. Tato je věnovaná 900. výročí založení premonstrátského řádu se zvláštním zřetelem na země Koruny české a Strahovský klášter, v němž výstava pobíhá.

VÝROBA RC MODELU LETADLA A10- SKYMASTER

17.6.2022

Výroba atypické reklamy je naší specialitou, spokojenost zákazníka naší prioritou. Věděli jste však, že se technologická divize, vedená jednatelem společnosti, panem Radimem Králíkem, úspěšně zabývá vývojem a produkcí speciálních RC modelů bojových letadel ? 

KARIÉRA GRAPO, HLEDÁME GRAFIKA

17.6.2022

Hledáme novou posilu do grafického týmu ! Zde se dozvíte vše, co nabízíme a požadujeme. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

NOVÁ TECHNOLOGIE CANON OCÉ COLORADO

16.1.2019

GRAPO představuje zbrusu novou velkoplošnou roll-to-roll tiskárnu CANON Océ COLORADO 1640 ve své produkci, využívající nejnovější technologii UV-gel. Jsme z ní doslova nadšeni ! Chcete vědět víc ?

REBRANDING PRODEJNY MÖBELIX KOLBENOVA

15.9.2018

Kompletní a rozsáhlý rebranding obchodního domu Möbelix - Kolbenova v pražských Vysočanech si můžete prohlédnout s námi v časosběrném profi videu. Rozhodně stojí za shlédnutí !

INSTALACE OBŘÍHO BOXU PRO DECATHLON

6.9.2018

Připravili jsme pro Vás časosběrné video z instalace obřího světelného panelu v rámci rekonstrukce obchodního domu Decathlon v Praze Letňanech. Podívejte se, jak nám jde práce pěkně od ruky - 20 x 7 metrový macek visí cobydup!

VELKOFORMÁTOVÝ TISK VITRÁŽÍ V KOSTELE

27.6.2018

Naše společnost má za sebou celou řadu projektů, které využívají digitální UV tisk v kulturním prostředí. Tentokrát jsme si poradili s vitráží pro kostel svatého Ducha ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Neváhejte nás vyzkoušet, budeme rádi